REHBERLİK

REHBERLİK

Oryantasyon Çalışmaları: Çocukların evden ve ailelerinden ilk ayrılık deneyimlerini en sağlıklı şekilde yaşamaları için orya.. Devamı..

SAĞLIK

SAĞLIK

Okul öncesi dönemde çocuklar vücut ve beyin gelişimi açısından hızlı büyüme gösterirler.Çocuklarımızı.. Devamı..

BESLENME

BESLENME

Yemeklerimiz kadrolu aşçımız tarafından pişirilmektedir.Ürünlerimiz taze ve katkısız günlük olarak temin edilmektedir.Ç.. Devamı..

SERVİS

SERVİS

Servis araçlarımızın trafik yol belgesi mevcut olup, her koltukta emniyet kemeri bulunmaktadır.Öğrencilerimiz servis yolculuğu esnasında sigo.. Devamı..

Okulumuz Hakkında

Çocuklarımızın özgüvenli, benlik saygısı gelişmiş, kendi haklarını koruyan, başkalarının haklarına saygılı olmayı öğrenen, hayal ve isteklerini açığa vurabilen, toplumsal rolleri tanıyan ve cinsel kimliklerine uygun davranabilen, duygularını ifade edebilen aynı zamanda başkalarının duygularına da duyarlı olabilen,olumlu davranışlar sergileyebilen.Kısaca ; Türk Milli Eğitim hedeflerine uygun özgür, rahat , sıcak, güvenli bir atmosfer oluşturarak topluma ilgileri doğrultusunda etkin bireyler kazandırmaktır. Çocuklarımızın özgüvenli, benlik saygısı gelişmiş, kendi haklarını koruyan, başkalarının haklarına saygılı olmayı ..Devamı...

VELİ YORUMLARI

To Top ↑